Tempo-Team Jobbörse

Komisjoner/Pracownik magazynu w Balingen (Niemcy) (m/w/d)

Online bewerben Per E-Mail bewerben

Szukasz pracy? My ją dla Ciebie już mamy!

Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH jest przedsiębiorstwem należącym do Randstad Holding, posiadającą na terenie Niemiec 47 oddziałów służących pomocą tak klientom jak i pracownikom.

Obecnie poszukujemy do pracy na magazynie wyłącznie mężczyzn bez i z doświadczeniem.

Das erwartet Sie

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o taryfę BAP wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Odpłatne (250 Euro) zakwaterowanie - standard niemiecki
  • Dopełnienie wszystkich formalności formalno-prawnych w związku z praca i pobytem w Niemczech
  • Możliwość przejścia bezpośrednio na umowę do klienta
  • Profesjonalne podejście i wsparcie opiekunów na miejscu
  • 11 Euro brutto/h
  • Premię za wydajność, dodatki za prace w nocy i swięta

Ihre Aufgaben

Zadania (w zależności od działu):
  • Kompletowanie zamówień do marketów
  • Rozwożenie towarów
  • Obsługa urządzeń pakujących

Das bringen Sie mit

Wymagamy:
  • Znajomość cyfr po niemiecku od 1 do 9 - praca w systemie Pick-by-Voice
  • Silnej motywacji do pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawo jazdy wraz z doświadczeniem - mile widziane

Benötigte Unterlagen

  • Życiorys
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)

Ihr Ansprechpartner

Frau Anastasia Matvejcuk
balingen@karriere-tempo-team.com 07433 / 27 75 19 - 0

Wichtig!
Die Arbeitnehmerüberlassung in Deutschland ist gesetzlich geregelt. Für Zeitarbeitnehmer gelten demnach die gleichen Rechte und Pflichten wie für andere Beschäftigte auch: gesetzlicher Kündigungsschutz, gesetzliche Lohnfortzahlung im Krankheitsfall, gesetzlicher Urlaubsanspruch und Arbeitsschutz sowie die volle Sozialversicherungspflicht.
Seriöse Zeitarbeitsunternehmen halten sich an diese Regeln. Zudem haben sie vielfach auch Tarifverträge abgeschlossen und für rund drei Viertel aller Zeitarbeiter in Deutschland gelten DGB-Tarifverträge. Mitunter wird sogar über Tarif bezahlt.

Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH
Schwanenstraße 11
72336 Balingen

balingen@karriere-tempo-team.com
Telefon: 07433 / 27 75 19 - 0
Fax: 07433 / 27 75 19 - 29

Anzeige ID
111629

Vermittlungsart
Arbeitnehmerüberlassung

Branche
Transport & Logistik

Arbeitsort